Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jeigu norėsite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę, tai galėsite padaryti per 14 (keturiolika )dienų nuo prekės įsigijimo dienos

Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje nepažeistoje pakuotėje. 

1. Prekę(es) galima grąžinti per Omniva ir LP Express paštomatus.

1.1. Norėdami grąžinti prekę per Omniva paštomatus:

*        Užpildykite prekių grąžinimo formą https://www.flipo.lt/parduotuves/kidboot-eu   

 Supakuokite grąžinamų batų dežutę(es) ir įdėkite į Omniva paštomatą.

 Grąžinimo paslaugos kaina – 2.15 Eur

1.2. Norėdami grąžinti prekę per LP Express paštomatus:

 Supakuokite grąžinamų batų dežutę(es) ir išsiųskite žemiau nurodytu adresu:

Gavėjas: Kidboot.eu, Tel. 8 6777 44 78

Paštomatas: Grigiškės, Kovo 11-osios g.38B

1.3 Norėdami grąžinti prekę Paštu:


Supakuokite grąžinamų batų dežutę(es) ir išsiųskite žemiau nurodytu adresu

Kidboot.eu

Liudvinavo g.97

02241 Vilnius

                                                                                                   
SVARBU!

Mes rūpinamės Jūsų patogumu ir nenorėdami, kad iškiltų papildomų nepatogumų informuojame ir prašome, kad batukų dėžutės siunčiant atgal būtų supakuotos į išorinį įpakavimą, nebūtų apklijuotos, ar tūrėtų papildomų rašymo žymių ar kitaip sugadintos. Taip pat prekių negalėsime priimti atgal, jei jos buvo panaudotos, ar sugadintos ar kitaip prarado prekinę išvaizdą.

2. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija  gamybiniam brokui ir kitiems defektams, nesusijusiems su natūraliu naudojamos prekės nusidėvėjimu ir aplinkos poveikiu. Garantija netaikoma:

    *esant mechaniniam pažeidimui (pvz. nutraukti dirželiai, raišteliai ar kitos dekoracijos; vientisos medžiagos suplėšymas, tekstilės pažeidimai ir kt.)

    *esant natūraliam nusidėvėjimui (nutrintas padas, bato deformacija, išvaizdos pakitimai, atsiradę dėl savito avėjimo; išblukusi spalva ir kt.)

    *esant pokyčiams, atsiradusiems dėl netinkamos priežiūros (spalvos pokyčiai, atsiradę dėl purvo ar kitų apnašų; odos ar kitų natūralių medžiagų struktūros pakitimas ir kt.)

    *žybsinčioms LED detalėms.

Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo daiktų perdavimo dienos.


Kai pardavėjas pakeičia daiktą ar jo komplektuojamąją detalę per nustatytą kokybės garantijos terminą, tai naujam daiktui ar naujai komplektuojamajai detalei taikomas toks pat kokybės garantijos terminas, koks buvo nustatytas ir pateiktam daiktui ar komplektuojamajai detalei

3. Norint grąžinti netinkamos kokybės prekę, apie tai pranešama Parduotuvei e.p. info@kidboot.eu, pridedant defekto nuotrauką ir aprašant defekto ar trūkumo atsiradimo aplinkybes. 

3.1. Pranešdamas Parduotuvei apie nekokybišką prekę ar prekę, turinčią defektą ar trūkumų, Klientas gali prašyti sumažinti prekės kainą, pašalinti trūkumus arba pakeisti prekę kita arba atsisakyti sudarytos Sutarties. Visais atvejais (išskyrus kainos sumažinimo atvejį), Klientas įsipareigoja grąžinti prekę su Parduotuve sutartu būdu.

3.2 Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo Kliento prašymo gavimo dienos pateikti rašytinį atsakymą ir, prireikus, nurodyti pirkėjui galimus prekių keitimo ar grąžinimo būdus. 

4. Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pirkėjo pranešimo apie prekės grąžinimą (Sutarties atsisakymą), bet ne anksčiau kaip prekė bus grąžinta Parduotuvei grąžinti pinigus už įsigytas prekes. Grąžinant visą užsakymą kuriam buvo taikomas nemokamas prekių pristatymas, iš Bendros prekių sumos bus išskaičiuotos pristatymo išlaidos , kuriuos sudaro 3 Eurus. 

Pirkėjui tenka  tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos. 

 

Svetainė naudoja slapukus Jūsų naršymo patirčiai pagerinti