Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

1. Jeigu norėsite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę, tai galėsite padaryti per 14 (keturiolika )dienų nuo prekės įsigijimo dienos.

Prekės keitimo atveju, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@kidboot.eu arba telefonu: +37067774478, kad galėtume rezervuoti keičiamą prekę. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.

2. Pirkėjas gali grąžinti prekes tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas įsigijo.

3. Grąžindamas prekes pirkėjas privalo grąžinti prekę originalioje tvarkingoje pakuotėje. Supakuota į tinkamą  pakuotę, kuri apsaugotų prekę nuo tiesioginio apklijavimo ar sugadinimo jos transportavimo metu. Pardavėjas negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu.

4. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.

5. Grąžinant kokybišką prekę, siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

6. Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

7. Pinigus už grąžintas prekes grąžinsime pavedimu per 5 dienas nuo prekės gavimo. Jeigu už prekes buvo mokėta bankiniu pavedimu pinigai yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą. Jei buvo atsiskaityta per PayPal, pinigai grąžinami per pasirinktą sistemą į tą pačią sąskaitą.

8Į bendrą prekės kainą kuri didesne nei 50 eur yra įskaičiuotos pristatymo išlaidos, kurios sudaro 2.50 Eur.  Viso užsakymo grąžinimo atveju  pristatymo išlaidos bus išskaičiuotos iš bendros sumokėtos prekės kainos.

Išvardintos taisyklės yra reglamentuotos Lietuvos Respublikos įstatymų. Mūsų tikslas – kad abi šalys liktų patenkintos.

 

KAIP GRĄŽINTI AR KEISTI PREKĘ PER OMNIVA PAŠTOMATUS?

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą šiame puslapyjeGRĄŽINIMAS PER OMNIVA

2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.

3. Norint prekę pakeistį į kitą, Omniva puslapyje pasirinkite punktą "Noriu keisti" ir susisiekite su mumis el.paštu info@KidBoot.eu  arba telefonu: +37067774478, kad galėtume Jums rezervuoti keičiamą prekę. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai. Jei Jūsų naujai išsirinkta prekė yra pigesnė, kainų skirtumą grąžinsime į mokėtojo sąskaitą po prekės keitimo.
Jei naujai išsirinkta prekė yra brangesnė, kainų skirtumą reikės apmokėti į Pardavėjo banko sąskaitą. 

4. Grąžinimo kaina 2,15 €. 

Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.
SVARBU: Visas įsigytas prekes mūsų parduotuvėje galite grąžinti per omniva paštomatus, nesvarbu koks buvo pirminis pristatymo būdas (pvz. prekės gautos Lietuvos paštu taip pat galite grąžinti per Omniva paštomatus)

 

 

KAIP GRĄŽINTI AR KEISTI PREKĘ LIETUVOS PAŠTU?

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę, Pirkėjas turi išsiųsti ją registruotu paštu šiuo adresu:

Ala Grabovska

Liudvinavo g.97

Vilnius LT - 02241

Kartu su grąžinama preke (prekėmis), Pirkėjas turi atsiųsti laisvos formos prašymą (nurodant pirkėją, užsakymo numerį)

Prekės keitimo atveju, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@kidboot.eu  arba telefonu: +37067774478, kad galėtume Jums rezervuoti keičiamą prekę. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai. Jei Jūsų naujai išsirinkta prekė yra pigesnė, kainų skirtumą grąžinsime į mokėtojo sąskaitą po prekės keitimo.

Jei naujai išsirinkta prekė yra brangesnė, kainų skirtumą reikės apmokėti į Pardavėjo banko sąskaitą. 

 

Svetainė naudoja slapukus Jūsų naršymo patirčiai pagerinti